Zwiedzanie Krakowa

Zapraszamy do dawnej stolicy Polski, gdzie tysiącletnia historia żyje zaklęta w kamieniu, gdzie sacrum harmonijnie łączy się z magią i mistyką i współgra z dynamicznym rozwojem nauki, techniki i biznesu. Kraków to także ludzie – Ci, którzy tworzyli historię miasta, z czasem [...]

Zwiedzanie Krakowafot. Jarosław Ćwierz

Zapraszamy do dawnej stolicy Polski, gdzie tysiącletnia historia żyje zaklęta w kamieniu, gdzie sacrum harmonijnie łączy się z magią i mistyką i współgra z dynamicznym rozwojem nauki, techniki i biznesu. Kraków to także ludzie – Ci, którzy tworzyli historię miasta, z czasem sami stając się jego historią oraz Ci, których mijamy na ulicy – szacowni mieszkańcy, studenci, turyści, wypełniający gwarem największy plac średniowiecznej Europy i około 800 pubów, restauracji, kawiarni.
Kraków można zwiedzać na wiele sposobów i o każdej porze. Proponujemy programy, które usatysfakcjonują wszystkich, nawet największych koneserów. Możemy również zaoferować rekreacyjne zwiedzania Krakowa i jego okolic, a także trasy dostosowane do programów szkół podstawowych, gimnazjów i średnich.

TRASY :

  • Kraków dla każdego
  • Kraków dla studentów
  • Kraków dla szkół
  • Kraków dla firm
  • Okolice Krakowa

Dodaj komentarz