Włochy – Rzym

1 DZIEŃ Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd do Florencji. 2 DZIEŃ Przyjazd do FLORENCJI w godzinach porannych, spacer po mieście, zwiedzanie m.in.: Kościół – Muzeum S. Croce, Santa Maria Novella, Bazylika oraz Baptysterium, Plac Signoria, Plazzo Vecchio, Galeria Uffizzi, [...]

Włochy – Rzym

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd do Florencji.

2 DZIEŃ
Przyjazd do FLORENCJI w godzinach porannych, spacer po mieście, zwiedzanie m.in.: Kościół – Muzeum S. Croce, Santa Maria Novella, Bazylika oraz Baptysterium, Plac Signoria, Plazzo Vecchio, Galeria Uffizzi, najsłynniejszy włoski most – Ponte Vecchio, następnie Plac i Pałac de Pitti. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, nocleg.

3 DZIEŃ 
Śniadanie. Przejazd do WATYKANU, zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Piotra z grobem Apostoła i Pietą Michała Anioła, grób Ojca Świętego – Jana Pawła II, Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską i freskami Michała Anioła. Następnie przejazd metrem do Bazyliki św. Jana na Lateranie, Święte Schody, Bazylika Santa Maria Maggiore. Czas wolny. ZABAWA SYLWESTROWA NA ULICACH I PLACACH RZYMU. Powrót do hotelu w godzinach nocnych, nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do RZYMU (w tym dniu poruszamy się komunikacją miejską). Dalsze zwiedzanie miasta, m.in.: Koloseum, Kapitol, Rzymskie Forum, Forum Trajana, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do kraju.

5 DZIEŃ
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem klasy lux (WC, video, barek, klimatyzacja),
  • 2 noclegi w hotelu**/*** w okolicach Rzymu (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 2 śniadania,
  • Opiekę pilota,
  • ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15.000 EUR oraz bagażu do 200 EUR.

UWAGA!

  • Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów komunikacji miejskiej podczas zwiedzania Rzymu oraz kosztów przewodnika lokalnego podczas zwiedzania Rzymu, ok. 65 EUR/os.,
  • Dopłata do pokoju 1-os. 150 zł,
  • Możliwość wykupienia kolacji na miejscu, koszt 12 EUR.

Dodaj komentarz